מתנות עם אחריות תאגידית

היום יש מודעות גבוהה מאוד אצל צרכנים סביב נושאי הקיימות והשפעה חברתית. ישרו את אסטרטגיית נתינת מתנות העסקית עם ערכי החברה שלך תוך כדי מתן מתנות יפות שאת תאהבי לתת והעובדים שלך יאהבו לקבל.


אנחנו מדגישות את החשיבות של השפעה חברתית בתעשיית המתנות התאגידית עם המטרה לעזור גם לאנשים וגם לכדור הארץ באמצעות מתן מתנות.

אחריות חברתית תאגידית ומתן מתנות


דבר לא יכול להתחרות במתנה בעלת משמעות ומסר מיוחד, מתנה שיש לה ערך מוסף אמיתי למקבל. מתנות שנרכשות מתוך מחוייבות חברתית מוערכות לעיתים קרובות על ידי הנותנים כמו המקבלים. רכישה מחוייבת חברתית יכולה להשפיע מעבר לרווח לעסק עצמו ולאנשים להם הוא עוזר - היא יכולה לקדם את החברה כולה בכך שתביא לשינוי ערכי.


מה גורם לצרכנים לקנות מתנות עם מחוייבים חברתית? יותר ויותר מהצרכנים רוצים לשלב צדקה ומטרות חברתיות במתנות שהם נותנים .


עסקים רבים מקדמים באופן פעיל אחריות חברתית תאגידית. מחקרים מראים גם מגמה בניהול "תדמית". זה מוביל את הצרכנים לעסוק בהתנהגויות גלויות של מחוייבות חברתית, כמו רכישת מוצרים ירוקים או בעלת תרומה לקהילה.


היום, יותר מתמיד, עסקים מודעים לחשיבות אחריות חברתית תאגידית ומתן מתנות

עם ערך ותמיכה ביוזמות המקדמות חלקים חלשים יותר בחברה.

מתמיכה באנשים עם צרכים מיוחדים, העצמה נשית, מחזור ועד סחר הוגן, כל הנושאים הללו הם תחומים בהם ראוי לעסק להשקיע.

פשוט בחר לקנות מתנות שנעשו על ידי אנשים מהיוזמות הללו!With consumers demanding more around issues regarding social impact and sustainability, why not align your corporate gifting strategy with your company’s values while providing beautiful gifts that people will love to give and love to receive?


We focus upon adding social impact to the corporate gifting industry with a mission to help both people and the planet through gift-giving,


It's time to think differently about giving gifts and GivinGifts is here to help!


| עקבו אחרינו ברשת
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle